درباره آذر نامدار

شرکت آذرخش تجارت نامدار یک شرکت خصوصی تجاری است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سال 1360 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ارائه مواد اولیه مرتبط با تولید شیرین و شکلات با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود فعالیت می‌نماید. رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه می‌باشد.
شركت آذرخش تجارت نامدار با هدف تامین مواد مورد نیاز برای تولیدکنندگان شیرینی و شکلات داخلی تشکیل گردید. این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش روز و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق مواد اولیه با کیفیتی را برای شرکت های تولیدکننده شیرینی و شکلات داخلی تامین نموده و گامهای موثری در زمینه واردات مواد اولیه بردارد.
در این شرکت كوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی كه این شركت ارائه می كند در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین كرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.
این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 42 سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه واردات و تامین مواد اولیه شیرینی و شکلات کشور ارتقا دهد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه تولیدی شیری و شکلات نموده است.
جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه‌های شرکت آذرخش تجارت نامدار از قوانین گواهینامه‌های مربوط به حوزه مواد غذایی تبعیت میکند.

فعالیت ما در زمینه واردات مواد خام , افزودنیها، بهبوددهنده ها و …صنعت شکلات و نوشیدنی‌های غیر الکلی با سابقه ای بیش از سی و پنج سال است در حال حاضر محصول اصلی ما آب‌نبات جرقه ای است که کاربرد آن در:

– انواع مختلف شکلات و دراژه

– صنایع نوشیدنی

– تی بگ

– محصولات لبنی، بستنی ، ماست

آب‌نبات جرقه ای بسته به سفارش شما می تواند به صورت فله و با در بسته بندی‌های کوچک به فروش رود.

–اب نبات جرقه ای وقتی که در دهان قرار می گیرد و با رطوبت آب دهان تماس پیدا می کند، می شکند که این باعث ایجاد صدا و یک حس سوزش بسیار خفیف در دهان می شود.

کاربرد اب نبات جرقه ای در شیرینی و شکلات –شکلات توپی –ویفر مغز دار –بستنی ها ,تافی ها و شکلات مغزدار – وتخته ای و آیس پک کافی شاپ ها و …

اب نبات جرقه ای در مغز انواع شکلات ها و یفرها و… قرارد می گیرد و حس خوبی را هنگام میل شدن می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی مصرف و محصولات تولید شده با استفاده از آبنبات جرقه ای و تنوع گرانول ها از لحاظ اندازه رنگ و طعم و دیدن کاتالوگ با ما در تماس باشید.